Társkereső Bátaszék

László, 63 éves, férfi

László, 63 éves

Mottóm

Szabadság

Magamról

Bátaszék környékén keresem leendő társam. Őszinte, realista. Fontosak számomra az emberi értékek, mint pl. a bizalom, a figyelem, az őszinteség. Szeretnék egy társat, akivel megoszthatom az életem minden pillanatát. Ragaszkodó típus vagyok ebben csalódást nem okozok. Én is keresem az igazi társat, de mindenben benne vagyok. Egyedülálló társkereső komoly kapcsolatot keres. Maximalista, céltudatos, talpraesett, toleráns, türelmetlen. Komoly kapcsolatot keresek, rendezett körülmények között élek. Társaságkedvelő vagyok. Szeretem az olyan embereket, akikkel lehet hosszasan, jókat beszélgetni. Egyszerűen csak megélni szeretném a napokat, heteket éveket. Szeretek élni, minden helyzetben, minden társaságban feltalálom magam. Fontos, hogy őszinte légy. Egyedülálló és intelligens vagyok. Olyan társat keresek aki családcentrikus és megérti ha a gyermekeinknek szüksége van ránk az az első de együtt is lehetne közös tartalmas programokat szervezni kölcsönös szimpátia esetén.

Milyen társat keresek?

Társam, párom keresem hosszú távra. Kölcsönös szimpátia alapján válaszolok. Társat keresek a lakhelyemhez közel. Nincsenek nagy elvárásaim, a barátságot a kölcsönös tiszteletet és az őszinteséget fontosnak tartom. Komoly kapcsolat reményében regisztráltam az oldalra. Képes legyen hosszú távon elköteleződni. Számomra nagyon fontos, hogy tudj helyesen írni. Egy olyan embert keresek, aki ki tudja mutatni az érzéseit. Rövid információcsere után személyes találkozás alkalmával szeretném eldönteni a folytatás lehetőségét. Nincs semmi káros szenvedélye. Komoly kapcsolatot keresek egy olyan társsal, akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni egymást, együtt tudunk változni. Olyan társat keresek, akinek az értékrendje közelít az enyémhez. Személyes találkozásban hiszek. Ne legyen mellette unalmas az élet. Optimista, vidám, jó humorérzékkel megáldott, energikus ember vagyok, keresem hasonló paraméterekkel megáldott társam.

Akit keresek

Új barátokat keresek.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 63
  • Névnap: június 27.
  • Város: Bátaszék társkereső
  • Csillagjegy: Halak
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális

Külsőm

  • Magasság: 170 cm
  • Testsúly: 62 kg
  • Hajszín: Szőke

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar

Szokásaim

  • Dohányzás: Nem dohányzom
  • Alkohol: Társasági ivó

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

  • Sportok: Horgászat
  • Zenék: Rock
  • Filmek: Magyar
  • Könyvek: Hobi
  • TV sorozatok: Cobra11
  • Helyek: Erdő
  • Ételek: Hal

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

László felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Erdélyi társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

A szerelem azért is vak, mert a szerelmes ember nem olyannak látja a párját, amilyen valójában. Csak fokozatosan tanulja meg olyannak látni, amilyen, és azért szeretni, amilyen. Bert Hellinger

Videók

Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Ideális partnerem

Kérdezd meg tőle, hogy milyen számára az ideális partner.
László, társkereső Bátaszék

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Őket már láttad?

Istvan, társkereső Martonvásár
Istvan, 61
Martonvásár
Fényképek2
Emil, társkereső Kisújszállás
Emil, 65
Kisújszállás
Fényképek2
József, társkereső Biatorbágy
József, 57
Biatorbágy
Fényképek1
Gyuri, társkereső Szigetszentmiklós
Gyuri, 67 Elérhető
Szigetszentmiklós
Fényképek14
Zsolt, társkereső Szeged
Zsolt, 61
Szeged
Fényképek4
László, társkereső Annavölgy
László, 66
Annavölgy
Fényképek1
Prémium tagság
József, társkereső Hajdúszoboszló
József, 67
Hajdúszoboszló
Fényképek3
István, társkereső Székesfehérvár
István, 68
Székesfehérvár
Fényképek2
János, társkereső Hosszúpályi
János, 57
Hosszúpályi
Fényképek3
István, társkereső Cegléd
István, 68
Cegléd
Fényképek1
Jani, társkereső Budapest
Jani
Budapest
Fényképek9
Attila, társkereső Oroszlány
Attila, 59
Oroszlány
Fényképek1
Tibor, társkereső Budapest
Tibor, 62
Budapest
Fényképek1
Rideg, társkereső Szolnok
Rideg, 60
Szolnok
Fényképek31
Tibi, társkereső Celldömölk
Tibi, 62
Celldömölk
Fényképek5
Lacika, társkereső Budapest
Lacika, 69
Budapest
Fényképek3
Jozsef, társkereső Szentendre
Jozsef, 68
Szentendre
Fényképek2
Stefy, társkereső Kecskemét
Stefy
Kecskemét
Fényképek3
Martin, társkereső Hont
Martin, 63
Hont
Fényképek1
Tibor, társkereső Budapest
Tibor, 66
Budapest
Fényképek3
József, társkereső Mohács
József, 58
Mohács
Fényképek1
Zsolt, társkereső Dorog
Zsolt, 59
Dorog
Fényképek19
Józsi, társkereső Baté
Józsi, 65
Baté
Fényképek4
Prémium tagság
Peter, társkereső Dunakeszi
Peter, 57
Dunakeszi
Fényképek3
MATYUSKA, társkereső Tápiószentmárton
MATYUSKA, 69
Tápiószentmárton
Fényképek1
Laci, társkereső Szeged
Laci, 62
Szeged
Fényképek3
László, társkereső Ágfalva
László, 58
Ágfalva
Fényképek7
János, társkereső Hajdúbagos
János, 69
Hajdúbagos
Fényképek1
András, társkereső Miskolc
András, 66
Miskolc
Fényképek1
Gusztáv, társkereső Zalaegerszeg
Gusztáv, 63
Zalaegerszeg
Fényképek1