Balázs, 41 éves társkereső Csengőd 
Mottóm
Amikor a fény megszűnik, eluralkodik a sötétség, lépj ki belőle, éljünk ismét a fényben!
Magamról
Csengőd környékéről keresem a szerelmet. Egyenlőre beszélgetni vagyok itt, ismerkedni és kiderül, hogy lesz-e ennél több. Imádom a kutyákat. Őszinte, szeretetet adni és kapni tudó emberrel szeretnék megismerkedni, hűség, megbízhatóság, Odaadás, Türelem ezek a fő erkölcsi útmutatóim. A barátaim kedvelik az iróniámat. Írhatnék ide sok mindent, de kinek ilyen, kinek olyan vagyok. Ismerkedés és hosszútávu kapcsolat céljából regisztráltam a társkereső oldalra. Keresem őszinte, magára és környezetére igényes társam. Fontosnak tartom a tiszteletet, megbecsülést és az őszinteséget. Kedvenc kikapcsolódásom a kertépítés, urbexelés, szabadban töltött tevékenységek, szinte lehet az bármi. Vidám természetű, és a végletekig optimista vagyok!
Ha szeretnél jobban megismerni, akkor most van itt a lehetőség!
Ha szeretnél jobban megismerni, akkor most van itt a lehetőség!
Milyen társat keresek?
Hiszem, hogy két értelmes ember kompromisszummal meg tudja oldani az életben felmerülő problémákat. Optimista, vidám, jó humorérzékkel megáldott, energikus ember vagyok, keresem hasonló paraméterekkel megáldott társam. Komoly kapcsolatot keresek. Legyenek tervei, amiket megoszt velem. Ha szimpatikus vagyok, elég ha csak írsz. Szeretem a humoros, de intelligens embereket. Inkább hiszek abban, hogy hasonló a hasonlót vonzza, mintsem az ellentétek vonzásában, hiszen az ellentétek között törvényszerű, hogy feszültség is van. Társam keresem közös programokhoz, beszélgetésekhez amiből kölcsönös szimpátia esetén egy jól működő kapcsolat fejlődhet. Kimondottan komoly kapcsolatot szeretnék.
Szeretnék megismerkedni egy 45 év alatti nővel.
Adataim
- Nem: Férfi
- Életkor: 41
- Névnap: február 3.
- Város: Csengőd társkereső
- Anyanyelv: Magyar
- Csillagjegy: Skorpió
- Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
- Szexuális irányultság: Heteroszexuális
- Féltékenység: Megbízom a partneremben
- Romantika: Romantikus
- Magasság: 177 cm
- Testsúly: 85 kg
- Testalkat: Átlagos
- Hajszín: Barna
- Szemszín: Barna
- Gyerek: Gyerekeim már nem élnek velem
- Végzettség: Szakközépiskola
- Foglalkozás: Középvezető
- Akivel élek: Egyedül
- Dohányzás: Társasági dohányos
- Alkohol: Társasági ivó
- Buli: Néha barátokkal
- Háziállat: Van
- Sport: Legalább heti egyszer
- Utazás: Amikor tudok
Komoly társkereső - Páratlan
Balázs felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Erdélyi társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.
Ingyenes regisztrációMai kedvenc szerelmes idézetem
Nem lehet mindent előre megtervezni. A szerelem csak úgy megtörténik. Mattias Edvardsson
Korábbi kedvenc szerelmes idézetem
Vagy szeretsz valakit, vagy nem. A "lehet, hogy..." az nem szerelem. Az édeskevés. Rachel Gibson
Videók
Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc videói, mik a kedvenc zenéi a Youtubeon.
Kérdéseim és válaszaim
Utaztál már repülővel? Igen
Szoktál koncertekre járni? Nem
Hiszel a szerencsében? Igen
Voltál már szerelmes? Igen
Szereted a meglepetéseket? Igen
Szereted a pezsgőt? Igen
Szoktál szomorú lenni? Igen
Megeszed a csípős ételeket? Igen
Szoktál énekelni? Nem
Lépj be a társkeresőre és nézd meg, hogy a többi kérdésre mit válaszolt Balázs.
Ideális partnerem
- Féltékenység: Megbízik a partnerében
- Romantika: Romantikus
- Testalkat: Átlagos
- Végzettség: Szakközépiskola
- Alkohol: Társasági ivó
Kedvenceim
- Sportok: görkorcsolya,bicikli,futás
- Zenék: minimal techno
- Filmek: Dráma,életrjzi,kaland,thriller
- Könyvek: Vujity Tvrtko
- TV sorozatok: Szökés
Társkeresőről
- Regisztrált: Belépve láthatod
- Elérhető volt: Belépve láthatod
Igazolások
Aktív