Éva72 évesNemrég online
Budapest
Kit keresek?
Budapest környékén keresem magamnak a párom. Szeresse a társaságot, de néha a magányt is. Szeretném ha meg akarnál ismerni. Keresem az igazit még mindig, de nem adom fel. Személyes találkozásban hiszek. Társat keresek a lakhelyemhez közel. Egy olyan embert keresek, aki ki tudja mutatni az érzéseit. Inkább hiszek abban, hogy hasonló a hasonlót vonzza, mintsem az ellentétek vonzásában, hiszen az ellentétek között törvényszerű, hogy feszültség is van. Nevettess meg és nyert ügyed van. Kérlek tudj és szeress helyesen írni. Jó ha nem riad meg egy kis túrázástól, szeret utazni és az sem baj, ha megnevettet. Olyan társat keresek, aki nem akar megváltoztatni. Tudom hogy nehéz ilyen társat találni de a remény hal meg utoljára. Ha arra érdemesnek találok valakit, akkor szívesen kitárom a lelkemet. Őszinte, barátságos, türelmes, melegszívű. Olyan társat keresek, akinek az értékrendje közelít az enyémhez.
Mottóm
Az a szív, amely megtanult bízni, békében lehet a világgal.
Magamról
Szeretem a természetességet, nem festem a hajam. Nincs műszempillám-, műkörmöm, stb. sminkelni sem szeretek, esetleg diszkréten. 154/54 sajna "megálltam" a növésben. Humort nagyon kedvelem, imádok nevetni, hülyéskedni. Megmaradt a "gyermeki énem", amit valószínűleg már nem fogok kinőni. Szeretem a természetet járni. Wellnest viszont nem annyira. Legújabb, mai, külföldi slágereket szeretem hallgatni, de nosztalgia is belefér.
Lányom és unokáim külföldön élnek.
Szeretnék, még egyszer BOLDOG lenni, e hátralévő pár évben.
Jellemzőim és érdeklődéseim
Jellemzőim
- Belátó
- Beszédes
- Bolondos
- Döntésképes
- Gondoskodó
- Intelligens
- Kitartó
- Következetes
- Mosolygós
- Humoros
Értékeim
- Becsületes
- Jóindulatú
- Hűséges
- Családcentrikus
Életstílusom
- Fiatalos
Adataim
Külsőm
Hátterem
Családi helyzetem
Szokásaim
Hobbijaim
- 🎧 Zenehallgatás
- 📽 Filmnézés
- 📖 Olvasás
- 👟 Túra/séta
Kedvenceim
Kedvenc szerelmes idézetem
A szerelemnek van egy olyan foka, mikor felesleges minden beszéd, anélkül is tudják egymás gondolatát.— Claire Kenneth
Ah, a szív is úgy nyilik meg,
Mint sötétben a szemek.
Boldogságban zárva tartja
Rózsaszínü ajtaját,
Az örömnek gazdag árja,
Hogy ne fojtsa el lakát;
Búban, kínban, szenvedésben
Titkos mélyeit kitárja,
Hogy, ha még van, a reménynek
Elfogadja sugarát.— Vörösmarty Mihály
Kétségtelenül jobb bölcsen szeretni, mint esztelenül szeretni. De esztelenül szeretni még mindig jobb, mint nem szeretni egyáltalán.— William Makepeace Thackeray

































































